Nová katolická literatura

Nejdůležitější je samozřejmě http://www.katechismus.cz Doporučujeme vyhledat heslo “sex” a “satan“. Jedná se o oficiální katolický web.

Přečíst si Bibli nikomu neuškodí. Nyní zdarma v pdf.

Zájemcům o křesťanskou litaraturu doporučujeme Karmelitánské nakladatelství. Mají hezký web http://www.ikarmel.cz/ Karmelitánské nakladatelství s.r.o. je katolicky orientované nakladatelství provozované karmelitány. Založeno bylo v roce 1991, sídlí v Kostelním Vydří (byť jeho vedení již přesídlilo do Prahy) a náleží k největším vydavatelům náboženské literatury v České republice. Provozuje síť vlastních knihkupectví a distribuci knih po území celé České republiky. Než budete uvažovat o studiu na církevním gymnáziu, tak si určitě přečtěte některou z jejich knih. Namátkou vybíráme:

Gabriele Amorth – Exorcisté a psychiatři

Gabriele Amorth – Exorcista vyprávíZkušenosti z boje proti zlu

Matt Baglio – Rituál – Příběh moderního exorcisty

Kenneth McAll – Uzdravení rodových kořenů

Giovanni Battista Proja – Lidé, démoni a exorcismy

Francis MacNutt – Služba osvobozování od zlých duchů

Georges Huber – Odstup, satane!

Další čertoviny najdete snadno sami. Zadejte do vyhledávače na jejich webu heslo “satan” nebo “exorcismus“. I pod heslem “sex” nebo “homosexualita” najdeme zajímavé tituly.

Don Schmierer – Řešení existuje – Prevence homosexuality u dnešní mládeže

André Léonard – Ježíš a tvoje tělo – Sexuální morálka pro mladé

Pokud jste nyní trochu zděšení, tak jste se právě seznámili s křesťanstvím. Znovu zvažte, jestli dáte svoje děti na katolické gymnázium.

Doporučujeme také 
http://www.milujte.se
Křesťanský časopis zabývající se mj. potlačováním normálního pohlavního života. Obsahuje články proti antikoncepci, proti předmanželskému sexu i proti masturbaci.

Mimochodem, četli jste už…
Církevní gymnazium – Zkušenosti nevěřícího absolventa

Standard