Z tisku v roce 2013

V Katolickém týdeníku vycházejí různé legrační články.  Nejprve si dáme příspěvky o tom, proč by člověk neměl používat kondomy ani podobné výdobytky evropské civilizace. Je sranda, že zrovna ty kondomy se začaly sériově vyrábět  cca roku 1850. http://cs.wikipedia.org/wiki/Kondom

katyd01

katyd03

No a tahleta žena porodila 11 (slovy jedenáct) dětí. Gratulujeme ke skvělému sportovnímu výkonu a doporučujeme seznámit se se současným evropským životním stylem.

katyd02

V časopisu týden vyšel začátkem roku 2013 povedený článek o podstatě náboženství. Přejeme čtenářům hodně poznání.

článek o nabozenstvi TYDEN

Na závěr si opět dáme článek z Katolického týdeníku, kde se řeší školství. Autor článku vymyslel, že je rozhodně skvělé, když se děti z nevěřících rodin dostanou do první třídy (katolické) církevní školy. Chtěl bych mu popřát méně blbých nápadů.

cirkevni skoly vitaji prvnacky01

 

Nezapomínejte na to, že Římskokatolická církev je přebujelý byrokratický moloch, který se v posledních sto letech potýká s katastrofálním úbytkem členů především v ČR a ani v USA či ve zbytku Evropy to není nijak slavné. Proto vítají ve svých ZŠ každého prvňáčka, kterému by mohli vymýt mozek a udělat z něho svého člena, katolíka. Je dobré tohle vědět.

 

Standard