Z tisku v roce 2014 – druhá část

V Katolickém týdeníku vyšly články o tom, že by člověk měl vyrobit co nejvíce dětí a nepoužívat kondomy. Nyní se na články blíže podíváme.

kf008

kf009

Vážení přátelé, modlitba vám jako antikoncepce nejspíš fungovat nebude. Každý rabín nebo protestantský kazatel by vám doporučil kondom.


kf010

Běžné katolické názory. Proč ne.


kf001

Nevím, jestli Bůh je šprýmař, ale katolický kněz většinou ano.

kf002

To si paní vybrala manžela na prd. Tohle není normální. Ve tradiční katolické rodině se žena stará o domácnost a muž obstarává finanční zajištění. Správný katolický manžel dovede uživit rodinu.

kf003

Ve skutečnosti většinu postižených dětí nečeká kariéra varhaníka ani zahradníka. Záleží na případu, ale nezřídka zůstanou rodičům na krku až do smrti.


Tento článek obsahuje netradiční názory MUDr. Ludmily Lázničkové. Lékařka předvádí podivnou práci se statistikou a pravděpodobností. Dále předkládá svoje ničím nepodložené domněnky.

kf004

kf005

Nejčastější příčinou neplánovaných otěhotnění je použití kondomu? To je vtip? Tisková chyba? Nebo si MUDr. Lázničková dělá prdel z lidí? Je fajn, že doktorka zná ženy, které otěhotněly po hormonální antikoncepci nebo po Postinoru. Ještě lepší by bylo, kdyby nám sdělila, jak často se tohleto vyskytuje. Moc často to nebude, pochopitelně.

kf006

Mnohdy je jak často? “Mnohé ženy” je jaký podíl žen? Tak to je fajn, že lékařka ví o rodičích, kterým vyšel falešně negativní test, ale co je toto za statistický údaj? Jak často vycházejí falešné výsledky testů? To by se slušelo v článku napsat. Nezbývá, než se podívat někde po internetu, třeba sem. Zjišťujeme, že falešně pozitivních je asi tak 5% testů, tedy 5 případů ze 100. Jestli je to “mnohdy”, necháme na posouzení laskavého čtenáře.

kf007

Na tohle MUDr. Ludmila Lázničková přišla jak? Tady už si jednoznačně dělá prdel z lidí. Netuším, proč by ratolesti s falešně pozitivními testy na vývojové vady měly být výjimečně nadané. Bez uvedení zdroje je tohleto bezcenný výrok. Doporučuji si přečíst hodnocení naší doktorky na známém webu http://www.znamylekar.cz/ludmila-laznickova/gynekolog/brno Hodnocení vyznívá spíše negativně. Pokud budete chtít využít jejích služeb, tak můžete navštívít její pracoviště http://www.cenap.cz/. 


Víte, na co jsem si vzpomněl? Jako kdyby se od roku 1925 některé věci ani nezměnily.russell011


Na závěr si dáme tento článek s pěkným tématem.

mirime do bozi naruce

Homilie je kázání, pokud to náhodou nevíte. Možnost posmrtného života je samozřejmně lákavá, ale velmi nedůvěryhodná a podezřelá.Víte, že každé náboženství má odlišnou představu o posmrtném životě člověka? Která z nich je asi správná? No nejspíš žádná. Vypadá to, že pravda je chladná a nemilosrdná. Smrt bude jako nekonečný bezesný spánek. To není na druhou stranu zas tak zlé.

Navíc občas mám pocit, že tento vatikánský představitel si tím není zrovna jistý.

papamobil01

papamobil02

Mějte hezký den a kdybyste neměli co na práci, tak si poslechněte některou přednášku MUDr. Ludmily Lázničkové.

Standard